O nas

Restauracja Prowansja istnieje od 2003 roku

Restauracja Prowansja istnieje od 2003 roku, niezmiennie – kilkadziesiąt metrów od Starego Rynku w Toruniu.

Wystrój lokalu przypomina wnętrza domów z południowych regionów Francji takich jak Prowansja czy Langwedocja. Sale dla gości mieszczą się na dwóch poziomach średniowiecznej kamienicy.

19
11
7
Sale

Na parterze siedząc na wygodnych krzesłach, przy klimatycznej muzyce poczuć można ciepło podwórkowej restauracji z południowych krajów.

Na piętrze (”Pięterku”) stylizowanym na pokój jadalny można rozgościć się wygodnie z przyjaciółmi i w kameralnej atmosferze przyjemnie spędzić czas. Na Pięterku organizujemy od wielu lat spotkania rodzinne i firmowe.

Jedzenie

Menu Prowansji pełne jest różnorakich przysmaków, dań takich jak Raclette, Ratatouille, tarty, warzywa zapiekane, zupy, sałatki, dania mięsne i innych potraw, które od lat smakują naszym Gościom.

Nasza restauracja chwalona jest przez Gości za miłą, domową atmosferę, za dobre, lekkie i zdrowe jedzenie, smaczne wina i przede wszystkim za to, że “po prostu dobrze się tu czują”.

Otwarte cały tydzień

Restauracja Prowansja otwarta jest codziennie. Godziny otwarcia, dane kontaktowe oraz mapkę znaleźć można na stronie “Kontakt”.