Restauracja Prowansja, Toruń Przytulna restauracja w sercu toruńskiej Starówki

Imprezy i przyjęcia ‘Na Pięterku’

“Pięterko” to druga kondygnacja lokalu stylizowana na pokój jadalny. Pięterko bardzo chętnie wynajmujemy na przyjęcia okolicznościowe, kameralne spotkania w gronie przyjaciół, imprezy imieninowe, rocznicowe, biznesowe i wszelkie inne, które są możliwe do zorganizowania dla nie więcej niż 25 osób.

Menu oraz rozstawienie stołu(ów) na takie spotkania ustalamy indywidualnie, w zależności od jego rodzaju i okoliczności oraz w zgodzie z potrzebami Gości. Dania niekoniecznie muszą być wybrane z menu restauracji - przyrządzamy na zamówienie również typowe domowe obiady, zimne przekąski oraz sałatki i desery. Jesteśmy również otwarci na inne propozycje.

Restauracja Prowansja, Toruń - na pięterku 1

Wszystkie dania, które podajemy są przyrządzane od początku do końca w naszej kuchni - łącznie z wypiekiem strudla, jabłecznika i ciasta pod quiche.

Restauracja Prowansja, Toruń - na pięterku 3

Przytulna, domowa atmosfera, którą staramy się stworzyć dla Gości naszego Pięterka przyczynia się do tego, ze czują się oni jak w domu. Nasi goście miło wspominają imprezy okolicznościowe zorganizowane w Prowansji.

Rezerwacja sali jest bezpłatna dla więcej niż dziesięciu osób. Za rezerwację całej sali dla mniejszej liczby Gości pobieramy opłatę w wysokości 200 zł w piątki, soboty i niedziele lub 150 zł w pozostałe dni tygodnia.

Rezerwacji prosimy dokonywać telefonicznie lub za pośrednictwem poczty elektronicznej. Dane kontaktowe odnaleźć można tutaj.

Przeczytaj również:
» Uroczystości rodzinne i imprezy okolicznościowe
» Nasze menu za pół ceny
» Walentynki 2015
» Pomysł na randkę - Raclette
» Raclette w Prowansji

do góry