Restauracja Prowansja, Toruń Przytulna restauracja w sercu toruńskiej Starówki

26 luty 2007

“Twój Styl” pisze o naszej restauracji

W dodatku “Zdrowie” do wydania marcowego czasopisma “Twój Styl”, w artykule pt. “10 zdrowych knajpek - gdzie w Polsce zjeść ze smakiem i polotem” została wymieniona toruńska Prowansja. Jesteśmy wskazani jako jeden z 10 najlepszych adresów z całej Polski!! -:).

Znalezienie się w pierwszej dziesiątce rankingu zdrowych knajpek w Polsce zrobionego przez tak poczytne pismo jak “Twój Styl” jest dla nas wielkim wyróżnieniem i jednocześnie wyzwaniem do dalszej pracy w kierunku poszukiwań ciekawych kompozycji dań, które jak wszystkie będące dotychczas w naszym menu oparte są na naturalnych składnikach, wykonane w naszej kuchni od początku do końca łącznie z wypiekami ciast i ciasteczek, sporządzeniem farszy, sosów i sałatek.

Z nowych, niedawno wprowadzonych do menu dań typowo śródziemnomorskich znalazły się dwie sałatki - nicejska i grecka. Chcemy zwiększyć jeszcze wybór sałatek o sałatki z dodatkiem owoców morza oraz wprowadzić dania rybne (m.in. zupę rybną) o czym powiadomimy niebawem i zaprosimy na degustację.

Zapraszamy serdecznie naszych stałych gości i wszystkich tych, którzy u nas jeszcze nie gościli i nie skosztowali naszych naprawdę smacznych dań, aby potwierdzili to co pisze “Twój Styl”.


do góry